• RODO
 • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach sp. z o. o.

  Poznaj nas

  Za naszą misję uważamy poprawę jakości życia mieszkańców. Realizujemy ją poprzez dostarczanie im czystej i zdrowej wody najlepszej jakości, działalność na rzecz ochrony środowiska i czynne wspieranie przedsięwzięć, które przyczyniają się do poprawy warunków życia mieszkańców Ząbek. Po pierwsze – to podejście wynika z faktu bycia spółką komunalną. Po drugie – ważniejsze – żadna inna firma w Ząbkach nie posiada infrastruktury, kadry, wiedzy i doświadczenia, które predysponują ją bardziej niż nas do podjęcia tej odpowiedzialnej działalności.


  house-2-1225477construction-hard-hat-plan-1512930          o nas                      

  Zdajemy sobie sprawę,że nie mamy wpływu na jakość instalacji wewnętrznych w budynkach, która jest poza naszą kontrolą. Ale my chcemy najlepszą wodę chcemy dostarczać Wam wszędzie, gdzie się technicznie da – do celów spożywczych, użytkowych, przemysłowych czy do zwykłego podlewania trawnika.

  Chcemy, aby nasze inwestycje były prowadzone efektywnie, z odpowiednią jakością, nowocześnie i z minimalizacją utrudnień dla mieszkańców, Tak, aby jak najlepiej wydać powierzone nam środki finansowe.

  Chcemy dbać o przyjazną komunikację z odbiorcami, przekazywać jak najpełniejszą wiedzę o nas, o naszych działaniach, ułatwiać codzienne życie. Stąd uruchamiana obsługa przez internet. Każdy z klientów może poznać zalety posiadania konta w Elektronicznym Biurze Obsługi Klienta (e-BOK).

  Copyright © PWiK w Ząbkach Sp. z o.o. @ 2009-2023