• RODO
 • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach sp. z o. o.

  PWiK Ząbki dostępny w ePUAP

  Szanowni Mieszkańcy Miasta Ząbki.

  W związku z trwającym i dynamicznie rozwijającym się stanem zagrożenia epidemicznego, wystąpiliśmy do Ministerstwa Cyfryzacji o nadanie naszemu przedsiębiorstwu statusu Podmiotu Publicznego. Pozytywną decyzję otrzymaliśmy w dniu 19 marca b.r.

  Od tego dnia za pośrednictwem Platformy ePUAP możecie Państwo przesyłać do nas pisma, wnioski, informacje, etc. bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze, całkowicie drogą elektroniczną, składając je na naszą Elektroniczną Skrzynkę Podawczą (ESP).

  Każde złożone pismo przez ePUAP, podpisane Państwa Podpisem Zaufanym (profilem zaufanym), ma pełną moc prawną. Każde złożone pismo otrzymuje automatyczną odpowiedź z serwera rządowego w postaci Urzędowego Poświadczenia Przedłożenia (UPP), będące formalnym i pełnoprawnym potwierdzeniem, że pismo zostało złożone – jest to elektroniczny odpowiednik dotychczasowej pieczątki „WPŁYNĘŁO DNIA” na papierowej kopii złożonego pisma.

  Szczegółową instrukcję składania pism do nas za pośrednictwem ePUAP znajduje się poniżej.

  Polecamy tę drogę komunikacji, którą będziemy stale rozwijać, przenosząc na platformę w niedalekiej przyszłości wszystkie nasze dostępne formularze, których złożenie do tej pory wymagało Państwa osobistego stawiennictwa w naszej siedzibie.

  Liczymy, że postępująca informatyzacja naszego przedsiębiorstwa przypadnie Państwu do gustu, nie tylko na czas obecnego zagrożenia, ale usprawni na stałe kontakt z nami.

  Wszelkie ewentualne pytania dotyczące Platformy ePUAP prosimy kierować drogą mailową na adres epuap@pwizabki.pl

  INSTRUKCJA SKŁADANIA PISM DO PWiK Ząbki PRZEZ ePUAP

   

  Copyright © PWiK w Ząbkach Sp. z o.o. @ 2009-2023