• RODO
 • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach sp. z o. o.

  Wodociągowe STOP SMOG

  Wodociągi ząbkowskie zgodnie ze swoją misją „W trosce o Mieszkańców i Środowisko” promują nową inicjatywę – wspierając Mieszkańców naszego miasta oraz zagrożone smogiem środowisko, PWiK w Ząbkach rozdaje darmowe kupony na drzewa i krzewy, które zasadzone w ząbkowskich ogródkach będą współtworzyć zielone płuca Ząbek.

  Szanowni mieszkańcy,

  mamy miesiąc maj i wszystko wkoło się zieleni i rozkwita, zatem my jako Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach chcielibyśmy zachęcić mieszkańców do upiększania swoich ogrodów i balkonów a tym samym Naszego Miasta. Wszystkim  Państwu mających obecnie umowę ryczałtową na ścieki w podziękowaniu za umożliwienie montażu wodomierza chcemy zaproponować odbiór darmowych wybranych przez siebie sadzonek kwiatów i krzewów.

  Terminy montażu wodomierzy będą z Państwem ustalane przez pracowników PWiK w Ząbkach Sp. z o.o.

  Po zamontowaniu wodomierza otrzymają Państwo bon o wartości 50,00 zł, do wykorzystania w sklepie ogrodniczym „Zielony Przystanek” na ul. Łodygowej 100 w Ząbkach.

   

  Copyright © PWiK w Ząbkach Sp. z o.o. @ 2009-2023