ŹRÓDEŁKA WODY PITNEJ DLA SP3

Kilka dni temu Rada Rodziców SP3 wystąpiła do naszego przedsiębiorstwa z wnioskiem o zasponsorowanie źródełek wody pitnej dla „trójki” – tak jak zrobiliśmy to już w „jedynce”.

Na wspólnym spotkaniu Dyrekcji SP3, przedstawicieli Rady Rodziców oraz Zarządu PWiK ustalono, że nasze przedsiębiorstwo dostarczy i zamontuje trzy takie źródełka w szkole, ale rodzice uczniów z „trójki” muszą je sobie „wyklikać na facebooku.

Zadanie było następujące, zwiększyć ilość osób lubiących profil PWiK na facebooku do 700, z czym ząbkowianie uporali się zaledwie w 48 godzin!
Dzięki temu „trójka” niebawem otrzyma poidełka, a nasze przedsiębiorstwo będzie mogło docierać do szerszego grona ząbkowian z bieżącymi informacjami o inwestycjach, pracach remontowych, awariach oraz o jakości naszej ząbkowskiej wody „Drewniczanki”.

źródełko wody pitnej
takie będą montowane w ząbkowskiej „trójce”

W najbliższym tygodniu w Szkole Podstawowej Nr 3 pojawią się przedstawiciele spółki, którzy wybiorą miejsca montażu, dokonają pomiarów i ocenią szczegółowy zakres prac.

Gratulujemy Radzie Rodziców SP3 zaangażowania – poniżej prezentujemy wybrane grafiki przygotowane przez rodziców na tę akcję.

 

Kochani, ostatnia prosta.
Jeszcze 100 polubień PWiK w Ząbkach i źródełka są nasze

 

 

 

a na koniec:

 

 

Copyright © PWiK w Ząbkach Sp. z o.o. @ 2009-2022