• RODO
 • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach sp. z o. o.

  Mapy sieci wod-kan dostępne dla mieszkańców

  Drodzy mieszkańcy Miasta Ząbki,

  informujemy, że zakończyliśmy wdrożenie w naszym przedsiębiorstwie nowego Systemu Informacji Przestrzennej, tzw. Systemu GIS.

  System umożliwia nam precyzyjne prowadzenie cyfrowej inwentaryzacji sieci wodociągowo-kanalizacyjnej naszego miasta.

  W GIS’ie mamy zinwentaryzowaną całą naszą stale rozbudowywaną sieć, na którą składa się ponad 95 kilometrów przewodów wodociągowych (co stanowi uzbrojenie 95% systemu drogowego naszego miasta) oraz ponad 94 kilometry rur kanalizacyjnych (co stanowi skanalizowanie 94% systemu drogowego miasta).

  To co jednak najważniejsze dla Państwa, to fakt, że na naszej stronie internetowej pod adresem http://pwikzabki.pl udostępniliśmy część tych informacji w formie aktywnych map dostępnych on-line 24 godziny na dobę!

  .

  .

  Każdy mieszkaniec czy inwestor może samodzielnie o dowolnej porze sprawdzić gdzie poprowadzone są sieci wodociągowa oraz kanalizacyjna – czy dana działka/posesja posiada przyłącza oraz czy w przypadku działki nieuzbrojonej w pobliżu znajduje się wybudowana sieć.

  Również służby ratunkowe – w szczególności Straż Pożarna – mogą korzystać z naszej mapy z naniesionym systemem hydrantów.

  Obydwie mapy posiadają aktywną wyszukiwarkę po adresach oraz opcję informacji o rodzaju przyłącza i jego średnicy.

  Mamy nadzieję, że korzystanie z naszych map będzie dla Państwa przyjazne, ponieważ szczególnie przywiązywaliśmy wagę do opracowania ich w sposób intuicyjny i wygodny dla użytkownika końcowego.

  Zespół PWiK w Ząbkach

  .

  .

  .

  Copyright © PWiK w Ząbkach Sp. z o.o. @ 2009-2023