• RODO
 • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach sp. z o. o.

  Zamknięcie ulicy Kwiatowej

  W związku z realizowaną na zlecenie przez PWIK Sp. z o.o. w Ząbkach budową kanalizacji sanitarnej w ul. Kwiatowej w okresie od  20.08 (poniedziałek) od godzin porannych do 22.08 (środa) do późnych godzin wieczornych  tj. na 3 dni  zostanie wdrożona czasowa organizacja ruchu zakładająca  wyłącznie z ruchu kołowego ul. Kwiatowej na odcinku od ul. ks. Skorupki do ul. Sikorskiego. Pojazdy wyjeżdżające z ul. Orlej będą mogły tylko skręcić w prawo lub w lewo w ul. ks. Skorupki, przejazd na wprost będzie niemożliwy. Pojazdy jadące ul. Sikorskiego nie będą mogły skręcić w ul. Kwiatową w stronę ul.ks.Skorupki.

  Wskazane objazdy dla pojazdów indywidualnych:

  • w kierunku południowym: Orla –> ul. ks Skorupki  ->  Stefczyka ->   Sikorskiego   do ul. Kwiatowej
  • w kierunku na północ ul. Szwoleżerów -> Stefczyka -> Sikorskiego -> Sosnowa -> ks. Skorupki  do ul. Orlej.

  Na objazd zostaną skierowane linie  autobusowe ZTM dzienna 199, nocna N66 oraz Ząbki-2:

  Objazd dla autobusów linii 199, Ząbki-2  i N66 jadących w kierunku uyl. Radzymińskiej zostanie wytyczony ulicami od ul.  Stefczyka-> Sikorskiego (w kierunku ul. Sosnowej)-> Sosnowa -> Langiewicza -> Wyzwolenia -> 3 Maja -> tunel (stała trasa), Na trasie objazdu  w kierunku Targówka zostaną uruchomione przystanki:

  – na ul. Sikorskiego między Stefczyka, a Zieleniecką;
  – na ul. Langiewicza (obecny przystanek Langiewicza linii Ząbki-1)
  – na ul. 3 Maja na wysokości ośrodka zdrowia (obecny przystanek Legionów linii Ząbki-1)

  Objazd autobusów linii 199 i Ząbki-2 w kierunku Rembertowa zostanie wytyczony ulicami od ul.Orlej -> ks. Skorupki – > Stefczyka -> ul. Sikorskiego (w kierunku ul. Kwiatowej)  i powrót na stałą trasę w ul. Kwiatowej. Na trasie objazdu  w kierunku Rembertowa zostanie uruchomiony jeden przystanek na ul. Kwiatowej przy ul. Sikorskiego

  Na okres funkcjonowania  objazdów zawiesza się funkcjonowanie dotychczasowych przystanków linii ZTM

   – Sikorskiego 01 (w kierunku Targówka)
   – ks. Skorupki 01 i 02 (dla obu kierunków)
   – Orla 01 (w kierunku Targówka)

  Prace na ul. Kwiatowej nie wpływają na trasy linii Ząbki-1 i Ząbki-3.

  Na trasie objazdów zostaną  wprowadzone zakazy zatrzymywania się i postoju – znaki B-36 aby parkujące pojazdy nie tamowały ruchu.  W celu usprawnienia objazdu na skrzyżowaniu ul. ks. Skorupki, Sosnowa i Langiewicza będzie okresowo wprowadzane ręczne sterowanie ruchem. Prosimy o zwracanie uwagi na nowe oznakowanie i stosowanie się do nowej organizacji ruchu oraz do poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. W związku z utrudnieniami i mogącymi tworzyć się zatorami  należy zaplanować podróż, w taki sposób, aby uwzględnić wydłużony czas przejazdu w godzinach szczytu.

  Copyright © PWiK w Ząbkach Sp. z o.o. @ 2009-2023