• RODO
 • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach sp. z o. o.

  ŹRÓDEŁKA WODY PITNEJ DLA SP3

  Kilka dni temu Rada Rodziców SP3 wystąpiła do naszego przedsiębiorstwa z wnioskiem o zasponsorowanie źródełek wody pitnej dla „trójki” – tak jak zrobiliśmy to już w „jedynce”.

  Na wspólnym spotkaniu Dyrekcji SP3, przedstawicieli Rady Rodziców oraz Zarządu PWiK ustalono, że nasze przedsiębiorstwo dostarczy i zamontuje trzy takie źródełka w szkole, ale rodzice uczniów z „trójki” muszą je sobie „wyklikać na facebooku.

  Zadanie było następujące, zwiększyć ilość osób lubiących profil PWiK na facebooku do 700, z czym ząbkowianie uporali się zaledwie w 48 godzin!
  Dzięki temu „trójka” niebawem otrzyma poidełka, a nasze przedsiębiorstwo będzie mogło docierać do szerszego grona ząbkowian z bieżącymi informacjami o inwestycjach, pracach remontowych, awariach oraz o jakości naszej ząbkowskiej wody „Drewniczanki”.

  źródełko wody pitnej
  takie będą montowane w ząbkowskiej „trójce”

  W najbliższym tygodniu w Szkole Podstawowej Nr 3 pojawią się przedstawiciele spółki, którzy wybiorą miejsca montażu, dokonają pomiarów i ocenią szczegółowy zakres prac.

  Gratulujemy Radzie Rodziców SP3 zaangażowania – poniżej prezentujemy wybrane grafiki przygotowane przez rodziców na tę akcję.

   

  Kochani, ostatnia prosta.
  Jeszcze 100 polubień PWiK w Ząbkach i źródełka są nasze

   

   

   

  a na koniec:

   

   

  Copyright © PWiK w Ząbkach Sp. z o.o. @ 2009-2023